Numatic CT900

Kód: CT900
Neohodnotené
Značka: Numatic
1 639 €
CT900
1 639 € 1 635 € 1 362,50 € bez DPH
Info v obchode
Možnosti doručenia

CleanTec 900, najväčší z Numatic univerzálneho vysávača 4 v 1, má odolnú konštrukciu a obrovskú kapacitu, ale manipulácia s ním je rovnako jednoduchá ako s ostatnými vysávačmi radu CleanTec.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odolná konštrukcia Structofoam v hlave aj tele je robustná, ale zároveň ľahká, a vďaka nadrozmerným kolesám a kolieskam ho môžete ľahko presúvať po všetkých povrchoch alebo po schodoch. Naša konštrukcia nádrže v nádrži umožňuje použitie aj v stiesnených priestoroch. Obsahuje naše obtokové motory TwinFlo a integrovaný systém čerpadla PowerFlo.

Systém čerpadla vstrekuje čistiaci roztok hlboko do kobercov v nepretržitom cykle hĺbkového čistenia a tieto väčšie stroje pokryjú plochu viac ako trikrát väčšiu ako naše menšie stroje bez potreby vyprázdňovania. Jedinečný systém vyklápania, ktorý je súčasťou konštrukcie podvozku, umožňuje vyprázdňovanie stroja do podlahových vpustí alebo WC, ak sú k dispozícii, čo je dôležité najmä v kancelárskych a výškových bytových domoch. Nástroj pre každú prácu, ktorý je vždy po ruke a úhľadne sa balí, s profesionálnou a všestrannou súpravou príslušenstva A41A.

Dodatočné parametre

Kategória: Mokro suché vysávače
Hmotnosť: 25.8 kg
Príkon (W): 1000
Napájanie (V): 230
Materiál nádoby: Plast
Objem filtračného vrecka suché (l): 40
Objem filtračného vrecka mokré (l): 32
Rozmery (D x Š x V) (cm):: 80x49x88
Rozsah čistienia (m): 26,8
Odsávanie H2O (mm): 2400

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: