Numatic GVE370 George

Kód: GVE370
Neohodnotené
Značka: Numatic
430 €
Do 14 dní
Môžeme doručiť do:
22.12.2023
Možnosti doručenia

Všestranný vysávač s 5 funkciami pre najnáročnejších užívateľov. Koberce sú krásnou dekoráciou vášho domova, ktorá vám statočne slúži každý deň. George™ osvieži všetky koberce. Pomôže aj v garáži - umyje čalúnenie a koberce v aute. Postará sa o vaše okolie, aby ste si mohli užívať život s rodinou a priateľmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

George ™ GVE370 osvieži koberce, urobí ich voňavými a pružnými. Vysávač pumpuje vodu so špeciálnym čistiacim prostriedkom cez špeciálne navrhnutú nádrž na vodu do difuzéra. Difuzér rozprestiera vodu rovnomerne po povrchu a zaisťuje dokonalé čistenie bez premáčania. 1060 W motor odstraňuje nečistoty a vlhkosť, vďaka čomu sú koberce osviežené a príjemné na dotyk.

K hadici je pripevnená hadica, cez ktorú preteká čistá voda na umývanie - takže pri práci nebude prekážať žiadna zbytočná časť.Okrem toho existujú dve rôzne hadice na suché čistenie a vysávanie. Pri vysávaní po umytí tak nevzniká „blato“.

S George™ môže byť čistenie kobercov rovnako rýchle ako bežné denné vysávanie. Nádržku naplníte vodou so saponátom a je pripravená. Áno, je to také jednoduché! A čo viac, veľká nádrž a dlhý kábel umožňujú bez prerušenia vyčistiť aj veľkú miestnosť.

Bežné mopy alebo parné čističe zvyčajne neoddeľujú čistú a špinavú vodu. George™ nasáva vodu so saponátom z nádržky na čistú vodu, odstraňuje všetky nečistoty vďaka jedinečnej kefke. Nakoniec nasaje vodu do nádržky na špinavú vodu. Dodatočne je súprava vybavená dvoma hadicami - pre suchú a mokrú prevádzku. Vďaka separácii do nádrže s čistou a špinavou vodou sa čistená miestnosť stane citeľne čistejšou a vzduch sviežejším.

Dodatočné parametre

Kategória: Mokro suché vysávače
Hmotnosť: 7.1 kg
Objem nádoby na mokré vysávanie (l): 9
Objem nádoby na suché vysávanie (l): 15
Príkon (W): 1000
Napätie (V): 230
Max. sací výkon (mbar): 240
Objemový prietok (l/s): 49
Materiál nádoby: Plast
Dĺžka napájacieho kábla ( m): 10
Rozmery (dxšxv) (cm): 355x355x500

Upratovanie s Numatic George

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: