Požičovňa čistiacej techniky

pozicovna-montclean

Potrebujete vytepovať koberce alebo sedačku, vyčistiť fasádu alebo podlahu a všetky firmy sú obsadené? Máme pre vás riešenie, urobte si to sami a dôkladne s našimi strojmi a navyše ušetríte. Ponúkame Vám prenájom čistiacej techniky, ako sú tepovače, vysávače prachu a vody, vysokotlakové čističe, podlahové automaty s diskovou alebo valcovou umývacou hlavou, jednokotúčové stroje na tepovanie,      alebo tvrdé podlahy. Umývacie automaty ponúkame vo verzii pre chodiacu, alebo sedaciu verziu. V prípade požiadavky sme flexibilní a dokážeme zariadenia požičať aj na dlhšie obdobie. Naši vyškolení pracovníci Vám poradia pri výbere vhodeného stroja a čistiaceho prostriedku pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

  

Uvedené ceny sú vrátane DPH. Pri vrátení znečisteného stroja účtujeme poplatok za vyčistenie 30 €. Pri prevzatí je potrebné sa preukázať občianskym preukazom a zložiť zálohu viď. tabuľka v hotovosti. Cena za požičanie stroja sa uhrádza pri vrátení stroja. Doplnkové príslušenstvo a čistiace prostriedky sa dokupujú samostatne. Súčasťou požičania je aj návod na použitie.  

Druh zariadenia do 4 hodín do 8 hodín do 24 hodín víkend od PI 12:00 do PO 8:00 záloha príslušenstvo
Tepovač Puzzi 8/1 10 € 10 € 16 € 35 € 200 € Hadica + hubica na čalúnenie
Tepovač Puzzi 10/1 12 € 16 € 20 € 40 € 250 € Hadica + hubica na koberce a čalúnenie
Čistiaci prostriedok na tepovanie 1l 5,99 €, RM 760 tabletková forma 1 tableta 0,78 €, RM 760 prášková forma 1 kg 13,99 €. Doplatok za hubicu na koberce je 4 €/deň.