V skratke o nás

Firma Mont Clean, s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným zameraním je predaj čistiacej techniky a vzduchotechniky od renomovaných svetových výrobcov. Zameriavame sa na predaj produktov značiek, ako sú napr. Sprintus, Lavor, Schneider, Numatic, Kwazar, Vikan. Naša spoločnosť vznikla v roku 2012 a je partnerskou firmou s firmou MONTES SK, s.r.o. www.karcher-montes.sk , ktorá patrí medzí TOP predajcov čistiacej technik KARCHER viac ako 30. rokov.

Čo ponúkame:

Okrem predaja renomovaných značiek čistiacej techniky sa spolupodielame na výrobe čistiacich prostriedkov. Postupným vývojom sme dosiahli prémiovú kvalitu za optimálnu cenu. Spomínané čistiace prostriedky sa označujú našou značkou MONT CLEAN. Čistiace a leštiace prostriedky.

Sme viac ako len internetový obchod:

Neviete sa rozhodnúť, ktorý produkt je pre Vás ten správny? Navštívte našu kamennú predajňu v Bratislave. Náš vyškolení personál Vám pomôže pri výbere vhodného zariadenia. Pre firmy a výrobné prevádzky poskytujeme obhliadky priestorov a tiež predvádzanie strojov. Samozrejmosťou je poskytovanie záručného a pozáručného servisu. Servis zabezpečujeme buď u nás , alebo podľa potreby priamo u zákazníka.  Na adrese predajne sa nachádza aj požičovňa čistiacej techniky.

Na spoluprácu s Vami sa teší náš kolektív