Numatic WVD900

Kód: WVD900
Neohodnotené
Značka: Numatic
1 198 € 1 105 € 920,83 € bez DPH
Do 14 dní
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Numatic WVD900 - Vysávač na mokro-suché vysávanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálny dvojmotorový vysávač Numatic WVD900-2 je určený na veľké plochy so suchými aj mokrými nečistotami. Je ideálny na zber špinavej vody, napr. v šatniach športových klubov, bazénov alebo kúpeľných centier. Je nepostrádateľný na účinný zber mokrých zvyškov z drhnutia, dokonale vysuší podlahu napr. na veterinárnej klinike alebo v liečebni. Zmena funkcie vysávača spočíva vo výmene filtra a vložení vrecka - podľa suchých alebo mokrých nečistôt. 

V režime vysávania suchých nečistôt má nádrž objem 40 litrov. Suché nečistoty sa zbierajú do vrecka HepaFlo® vybaveného hygienickým uzatváracím systémom. Na mokré nečistoty je k dispozícii 32 litrov. Plavákový ventil zabraňuje jej preplneniu a zabezpečuje bezpečnú prevádzku. 

Dva motory s kombinovaným výkonom 2120 W poskytujú vysoký sací výkon. Kryt hlavy a nádrž sú vyrobené z vysokokvalitného recyklovaného plastu Structofoam®. Vďaka tomu je nádrž odolná voči dlhodobému pôsobeniu chemikálií a nie je náchylná na deformáciu alebo poškriabanie. Veľké zadné kolesá poskytujú komfort ľahkého a stabilného pohybu po priestoroch.

Pohyblivá rukoväť na zadnej strane vysávača výrazne uľahčuje vyprázdňovanie nádoby na nečistoty. Naklonením vysávača a jeho opretím o rukoväť môžeme pohodlne vyliať špinavú vodu napríklad do odtoku alebo záchodovej misy. Rukoväť slúži aj na pohodlné vedenie stroja počas čistenia.

Systém Nucable® použitý na vysávači Numatic WVD900-2 umožňuje vymeniť poškodený napájací kábel za nový bez potreby opravy v servise. Stačí len odpojiť starý kábel a zapojiť nový do zásuvky. Bezpečnostné zariadenie nainštalované v kryte chráni kábel pred násilným vytrhnutím.

Výhody:

  • zbiera mokré aj suché nečistoty
  • 2 motory s celkovým výkonom 2120 W
  • rýchla zmena režimu
  • veľké zadné kolesá
  • multifunkčná rukoväť
  • veľká kapacita nádrže
  • systém Nucable®
  • najkvalitnejšie materiály pre dlhú životnosť
  • bohato vybavené príslušenstvo
  • jednoduchá preprava

Dodatočné parametre

Kategória: Mokro suché vysávače
Hmotnosť: 28.2 kg
Príkon (W): 1000x2
Napájanie (V): 230/60
Materiál nádoby: Plast
Objem filtračného vrecka suché (l): 40
Objem filtračného vrecka mokré(l): 32
Rozmery (D x Š x V) (cm):: 80x49x88
Rozsah čistienia (m): 26,8
Odsávanie H2O (mm): 2400

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: