Polti Parný mop VAPORETTO SV660 STYLE

Kód: PTEU0307
Ukončený predaj
Neohodnotené
Značka: Polti
195,95 € 162,74 € 135,62 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia

Dve zariadenia v jednom - parný mop a parný čistič

Dvojitá konštrukcia zariadenia Vaporetto SV660 Style kombinuje parný mop a parný čistič na čistenie až 15 rôznych povrchov. S parným mopom môžete vytrieť podlahu, potom môžete oddeliť spodnú a vrchnú časť a s ručným čističom môžete začať čistiť napríklad okná alebo radiátory. Prekvapí vás jeho obrovský potenciál využitia vďaka veľkému množstvu príslušenstva. Čistič môžete použiť na čistenie škár v obkladačkách, záclon, sanitárnych zariadení, drezov a umývadiel, ale napríklad aj rúry alebo škvŕn na koberci. A príjemným vedľajším účinkom použitia pary je dezinfekcia, a teda 99,99 % odstránenie baktérií a plesní. Nádržka na vodu má objem 0,5 litra a mop je pripravený na prácu 20 sekúnd po zapnutí. S hmotnosťou 2,83 kg a 7,5 metra dlhým napájacím káblom sa s ním ľahko a príjemne pracuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavná charakteristika:

  • Multifunkčné: 15 v 1, až na 15 typov povrchov
  • Duálne prevedenie: 2 v 1, parný mop a ručný parný čistič
  • Široká škála príslušenstva
  • Aróma difuzér Frescovapor
  • Čas ohrevu: 20 sekúnd
  • Filter proti usadzovaniu vodného kameňa

Univerzálne zariadenie na 15 rôznych povrchov

Vďaka dvojitej konštrukcii je zariadenie Polti Vaporetto SV660_Style určené až na 15 rôznych povrchov: laminátové a drevené podlahy, parkety, mramor, koberce, varné dosky, škáry, okná, zrkadlá, čalúnené povrchy (pohovky, kreslá, vankúše a matrace), dvere, skrine, kúrenie, záclony, kúpeľňové obklady a iné, napríklad vinylové (PVC) podlahy a terakotové alebo kamenné obklady. Nech už váš domov zdobí akýkoľvek povrch, bude opäť žiariť čistotou.

Dvojitá funkcia: 2 v 1

Dve zariadenia v jednom: parný mop a parný čistič. Parný mop môžete používať nielen na bežné čistenie všetkých typov podláh, ale ak odoberiete vrchnú a spodnú časť mopu, získate ručný parný čistič, môžete ručne čistiť rôzne typy horizontálnych a vertikálnych povrchov, záclony, sanitárne zariadenia, obkladačky a škáry medzi nimi, radiátory a iné vybavenie domácnosti, ktorému nevadí horúca para, pomocou priloženého príslušenstva.

Odstraňuje až 99,99 % baktérií, vírusov a plesní

Zabudnite na nákup ďalších čistiacich prostriedkov. Para je prirodzená a účinná metóda čistenia, ktorá dôkladne ničí obrovské množstvo baktérií, vírusov a baktérií. Nielenže ušetríte peniaze za najrôznejšie chemikálie, ale budete čistiť hygienicky, bezstarostne a ekologicky. *Parné mopy Vaporetto zlikvidujú až 99,9 % najbežnejších baktérií, ako sú Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis a Salmonella enterica, za predpokladu, že sa prístroj používal správne podľa návodu a povrch bol dôkladne vyčistený.

Extra parná funkcia

Funkciu Extra para možno aktivovať stlačením tlačidla na ovládaní, čím sa vytvorí o 50 % viac pary ako pri bežnom mopovaní. Túto funkciu je praktické používať najmä v situáciách, keď odstraňujete veľmi znečistené povrchy a kde by bežné množstvo pary nestačilo. Vďaka veľkému množstvu flexibilného príslušenstva pre vás nebude žiadna nečistota neprekonateľná, para nečistoty rozpustí a rozdrví a vy ich môžete jednoducho povysávať alebo zotrieť stierkou.

Kompaktný, ľahký a ľahko použiteľný

Veľkou výhodou parných mopov Vaporetto je ich jednoduchá manipulácia. S hmotnosťou 2,83 kg sú ideálne pre každého. Bez problémov s ním vyčistíte celú domácnosť, aj keď ho používate ako čistiaci prostriedok, a preto ho máte neustále v ruke, dokonca aj vo výške ramien. Vďaka 7,5 m dlh ému napájaciemu káblu sa môžete ľahko pohybovať po miestnosti a kábel vás nebude nijako obmedzovať.

Rýchly čas zahrievania

Po zapnutí mopu na ovládacom paneli počkáte len 20 sekúnd a mop bude pripravený na prácu. A vďaka 0,5-litrovej nádobe na vodu bude vaša práca príjemná a neprerušovaná z dôvodu nedostatku vody. Používajte bežnú vodu z vodovodu.

Odnímateľná nádoba na vodu

Parný mop obsahuje 0,5-litrovú nádobu na vodu. Nádržku na vodu jednoducho vyberte a doplňte vodu vždy, keď je to potrebné. Pri dopĺňaní vody nemusíte mop vypínať a čakať, kým vychladne. Vaša práca nebude prerušovaná a ušetríte čas.

Filter na vodný kameň

Zabudovaný filter zabraňuje toku minerálnych solí, čím znižuje pravdepodobnosť vzniku vodného kameňa a umožňuje vám bez obáv používať bežnú vodu z vodovodu. Filter je vymeniteľný a jeho pravidelnou výmenou predĺžite životnosť spotrebiča.

Pohodlné ovládanie bez použitia rúk

Nemusíte sa zohýbať a ručne nasadzovať návlek. Ak ho chcete nasadiť, stačí nasadiť návlek pod mop a zľahka zatlačiť, plastové výstupky na suchý zips samy zaistia návlek. Na druhej strane pri jeho sňatí zľahka stlačte malý pedál na zadnej strane.

Príslušenstvo pre parný mop SV660

SV610_1

FLEXIBILNÁ PARNÁ HADICA_01

Používa sa samostatne alebo spolu s iným príslušenstvom. Rozširuje dosah a flexibilitu a umožňuje čistiť aj ťažko dostupné miesta.

textilní návlek

TROJHRANNÁ KEFA

Trojuholníková kefa v kombinácii s vlastnou handričkou je ideálna na čistenie rovných povrchov, obložených stien, dverí skriniek, nábytku, interiérových dverí, digestorov

plastový rámeček k parním mopům Polti Vaporetto

DLHÝ PARNÝ NADSTAVEC

Na čistenie rebier radiátorov, žalúzií a ťažko prístupných miest, kde po bežnom čistení zostáva prach a nečistoty. Vhodný aj na osvieženie odevov a záclon

nylonové kartáčky k parnímu mopu

GUMOVÁ STIERKA

Pri samostatnom použití je vhodný na čistenie skla a zrkadiel. Dezinfikuje aj čalúnenie, pohovky, kreslá, vankúše alebo matrace

nylonové kartáčky k parnímu mopu

OBDĹŽNIKOVÁ KEFA S NYLONOVÝMI ŠTETINAMI

Špeciálne prispôsobené príslušenstvo na čistenie škár medzi dlaždicami. Štetiny sú umiestnené rovnomerne, aby presne kopírovali línie škár

kartáček na spáry Vaporettoo

TROJUHOLNÍKOVÁ KEFA S NYLONOVÝMI ŠTETINAMI

Určená na odstraňovanie nečistôt z ťažko prístupných rohov, napríklad okolo drezu alebo sporáka

PARNÍ KONCENTRÁTOR

OKRÚHLA KEFA SO ZAOBLENÝMI ŠTETINAMI

Vďaka špeciálnemu tvaru štetín je vhodná na čistenie všetkých zaoblených povrchov

parní nástavec

MALÁ OKRÚHLA KEFA S NYLONOVÝMI ŠTETINAMI

Abrazívny účinok nylonových štetín zvyšuje účinnosť pary. Vhodná na chúlostivé povrchy

gumová stěrka

CHRÁNIČ KOBERCOV

Plastová konštrukcia určená na čistenie kobercových povrchov. Zabezpečuje ladný sklz na pohodlné čistenie

bavlněný návlek pro parní mop

ZAKRIVENÝ PARNÝ NÁSTAVEC

Zabezpečuje väčšiu koncentráciu a tlak pary a vďaka zakrivenému tvaru je vhodný na ťažko dostupné miesta

textilní návlek

PARNÝ NADSTAVEC

Navrhnutý na nasmerovanie koncentrovanej pary do najužších a najťažšie prístupných oblastí

textilní návlek

PARKOVACÍ NADSTAVEC

Na praktické prichytenie hadice k telu stroja a zníženie úložnej výšky, čo výrazne znižuje priestor potrebný na uskladnenie mopu

textilní návlek

2 NÁSTAVCE NA PODLAHY

2 praktické, vysoko absorpčné utierky z mikrovlákna, ktoré sa dajú ľahko pripojiť k mopu a umožňujú likvidovať nečistoty rozpustenou parou

textilní návlek

DLHÝ TEXTILNÝ NÁVLEK

Na zachytávanie nečistôt pri používaní dlhého parného nástavca

textilní návlek

NÁHRADNÝ FILTER PROTI VODNÉMU KAMEŇU

Náhradný filter proti vodnému kameňu zaručuje lepšie výsledky čistenia a predlžuje životnosť spotrebiča

textilní návlek

TROJHRANNÁ UTIERKA NA KEFKY 2 KS

Utierky z mikrovlákna sú ideálne na čistenie rovných povrchov, obkladov, dvierok skriniek, nábytku, interiérových dverí, kuchynských digestorov

textilní návlek

OKENNÁ STIERKA

Používa sa na stierku na okná, absorbuje nečistoty rozpustené parou pri čistení tkanín a čalúnenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Parné mopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.83 kg
Maximálny príkon: 1500 W
Indikátor pripravenosti pary: ÁNO
Čas ohrevu: 20 sekúnd
Systém: Parný mop a ručný parný čistič
Prevádzkové hodiny: Neobmedzené
Kapacita kontajnera: 0.5 L
Rozmery D x Š x V: 111 x 23 x 31 cm
Dávkovač Frascovapor: ÁNO
Dodávané príslušenstvo: 19.000000
Filter proti usadzovaniu vodného kameňa: ÁNO
Parkovací systém: ÁNO
Rozsah pôsobnosti: 7.5 m
Nastaviteľný výstup pary: ÁNO
Odnímateľná nádoba: ÁNO
Kapacita nádrže Frsocovapor: 0.100000
Rukoväť: Guma

VAPORETTO SV660_STYLE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: