Polti Parný mop MOPPY RED

Kód: PTEU0275
Akcia
Neohodnotené
Značka: Polti
117,95 € 117 € 97,50 € bez DPH
Na externom sklade
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Maskot čistoty: čistí a dezinfikuje pomocou parou nahriateho návleku bez použitia čistiacich prostriedko

Moppy sa skladá z naparovacej základne a flexibilného akumulátorového mopu z eloxovaného hliníka. Pomocou základne nahrejete handričku mopu a môžete hneď začať upratovať. Prirodzená sila pary hĺbkovo čistí všetky typy podláh a všetky vertikálne povrchy v domácnosti. Mop vás zbaví 99,99 % baktérií, vírusov a zárodkov bez potreby použitia chemikálií. Rukoväte na širokej čistiacej ploche zabezpečia, že sa už nebudete musieť ohýbať a ručne nasadzovať a odnímať utierky. Moppy je účinný, praktický a vďaka jednoduchému ohrevu pary a nízkej hmotnosti mopu je pripravený na okamžité použitie. Rozlúčte sa s vedram s vodou, ktoré musíte s námahy prenášať z miestnosti do miestnosti, a privítajte inovatívny a štýlový mop Moppy.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavná charakteristika:

 • Čistí a dezinfikuje pomocou nahriatej handričky
 • Odstraňuje a eliminuje 99,99 % baktérií, vírusov a baktérií
  Nepoužíva chemické čistiace prostriedky
 • Na všetky typy podláh a vertikálnych povrchov (dvere, steny)
 • Elektrostatické utierky na zachytávanie prachu
 • Okamžite suché podlahy bez šmúh
 • Pripravené do 10 sekúnd
 • Objem nádoby 0,7 litra, neobmedzený pracovný čas
 • Akumulátorový mop z eloxovaného hliníka s teleskopickým nadstavcom
 • Širšia čistiaca plocha: 39 x 9 cm doska
 • Obsahuje 4 kusy príslušenstva : 2 x utierka z mikrovlákna, ktorú možno prať v práčke + 2 x elektrostatický kryt proti prachu
 • Vyrobené v Taliansku

Štandardná výbava:

 • 2 ks univerzálana utierka z mikrovlákna
 • 2 ks jednorázové návleky XXL 30x50 cm

Čistenie a dezinfekcia v 5 krokoch

Naplňte nádržku vodou z vodovodu a do 10 sekúnd je Moppy pripravený na použitie. Nahrejte v základni utierku z mikrovlákna a pustite sa do čistenia: rukáv vyhrievaný horúcou parou ľahko zachytí a vyčistí všetky nečistoty a baktérie. Bezdrôtový mop je neuveriteľne ľahký a flexibilný, takže sa dostanete aj do ťažko prístupných rohov a zákutí. Mop nasaďte späť na vyhrievaciu stanicu, aby ste odstránili 99,99 % baktérií, vírusov a choroboplodných zárodkov*.

Mop: jednoducho a účinne

S mopom Moppy zažijete nový pocit čistého domova. Jednoducho a účinne. Testy vykonané nezávislým laboratóriom preukázali dvojitú účinnosť Moppy: zachytáva 99,99 % baktérií, vírusov a zárodkov zo všetkých povrchov a zároveň ich ničí vďaka prirodzenej sile pary. Zelené svetlo na základni pre paru signalizuje odstránenie baktérií a zárodkov a dezinfikovaný rukáv.

Na všetky povrchy

Moppy si poradí so všetkými povrchmi (dlaždice, mramor, parkety) vrátane vertikálnych povrchov (steny, dvere, skrinky). Vďaka veľkej čistiacej ploche mopu trvá čistenie podstatne kratšie.

Kompaktný a ľahký

Moppy je kompaktný a ľahký. Ľahko ho zvládnete jednou rukou a vďaka ergonomicky tvarovanému nástavcu sa veľmi pohodlne drží. Rozlúčte sa so šúchaním a ťažkými vedrami s vodou. Bezdrôtový ultraľahký mop z eloxovaného hliníka zaručuje najvyššiu flexibilitu: teleskopický nadstavec sa plne prispôsobí výške osoby, zatiaľ čo 360° kĺb a široká, tenká čistiaca plocha vám pomôžu dosiahnuť aj do najťažšie prístupných kútov domácnosti.

Okamžite suché podlahy bez šmúh

Špeciálne utierky z mikrovlákna v kombinácii s prirodzenou silou pary rovnomerne vyčistia a vysušia čistenú plochu. Tým sa zabráni vzniku nevzhľadných a viditeľných šmúh.

Čisté a suché ruky

Už sa nemusíte zohýbať a ručne odstraňovať alebo nasadzovať utierky na mop. Jednoducho položte mop na návlek a zľahka zatlačte, návlek sa sám pripevní a váš mop je pripravený na použitie. Ak ho chcete odňať, jednoducho stlačte štítok nohou nadol.

Chráňte svoj domov

Moppy premieňa obyčajnú vodu z vodovodu na paru a používa ju na účinné čistenie bez chemických čistiacich prostriedkov, čím chráni vás a vaše životné prostredie. Navyše s 0,7 litra vody môžete vyčistiť až 200 metrov štvorcových, čo je oveľa viac ako pri tradičných čistiacich prostriedkoch.

Účinnosť mikrovlákna

Utierky z mikrovlákna sú vysoko účinné na zachytenie a udržanie všetkých nečistôt, baktérií a ich zárodkov zo všetkých povrchov a vertikálnych plôch: sú vyrobené z odolných a pružných vlákien, ktoré sa vyznačujú vysokou absorpčnou schopnosťou.

Spoľahlivo zachytáva prach

Moppy spoľahlivo zachytáva aj prach pomocou elektrostatických návlekov. Vďaka svojmu špecifickému zloženiu poťah zametá vlasy, chlpy a pavučiny. Návlek na mop pripevnite na určené výstupky na mopovacej doske prostredníctvom handričky z mikrovlákna a môžete okamžite začať účinne upratovať. Flexibilný nadstavec a veľká, široká čistiaca plocha dokonale vyčistia všetky povrchy len niekoľkými ťahmi.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Parné mopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.8 kg
Nastaviteľná výška: 70 cm až 125 cm
Čas ohrevu: 10 sekúnd
Systém: Bezdrôtový s hygienickou základňou
Prevádzkové hodiny: Neobmedzené
Kapacita kontajnera: 0.7 l
Vstup napájania nabíjacej základne: 1500 W
Ultraľahká hmotnosť mopu: 0.5 kg
Materiál ultraľahkého mopu: Eloxovaný hliník
Indikátor distribúcie pary: ÁNO
Ukazovateľ hygieny: ÁNO
Vrátane utierok: 4.000000
Dĺžka nabíjacieho kábla: 1.8 m
Rozmery mopovacej dosky: 39 x 9 cm
Rozmery D x Š x V: 41 x 21 x 98 cm

Moppy RED

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: