Polti Parný mop MOPPY WHITE

Kód: PTEU0281
Akcia
Neohodnotené
Značka: Polti
119 € 99,17 € bez DPH
Na externom sklade
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Maskot čistoty: čistí a dezinfikuje pomocou parou vyhrievaného návleku bez použitia čistiacich prostriedkov. Moppy sa skladá z naparovacej základne a flexibilného akumulátorového mopu z eloxovaného hliníka. Pomocou základne nahrejete handričku mopu a môžete hneď začať upratovať. Prirodzená sila pary hĺbkovo čistí všetky typy podláh a všetky vertikálne povrchy v domácnosti. Mop vás zbaví 99,99 % baktérií, vírusov a ich zárodkov bez nutnosti kupovať chemikálie. Držadlá na širokej čistiacej ploche zabezpečia, že sa už nebudete musieť zohýbať a ručne nasadzovať a sťahovať utierky. Moppy je účinný, praktický a pripravený na okamžité použitie vďaka ľahko ohrievateľnej pare a nízkej hmotnosti mopu. Rozlúčte sa s vedrami s vodou, ktoré musíte z námahou prenášať z miestnosti do miestnosti, a privítajte inovatívny a štýlový Moppy

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavná charakteristika:

 • Čistí a dezinfikuje pomocou nahriatej handričky
 • Odstraňuje a eliminuje 99,99 % baktérií, vírusov a ich zárodkov
 • Nepoužíva chemické čistiace prostriedky
 • Na všetky typy podláh a vertikálnych povrchov (dvere, steny)
 • Elektrostatické utierky na zachytávanie prachu
 • Okamžite vysuší podlahy bez šmúh
 • Pripravené do 10 sekúnd
 • Objem nádoby 0,7 l, neobmedzený pracovný čas
 • Akumulátorový mop z eloxovaného hliníka s teleskopickým nadstavcom
 • Širšia čistiaca plocha: 39 x 9 cm doska
 • Obsahuje 4 kusy príslušenstva : 2 x utierka z mikrovlákna, ktorú možno prať v práčke + 2 x elektrostatický kryt proti prachu
 • Vyrobené v Taliansku

Štandardná výbava:

 • 2 ks univerzálne utierky z mikrovlákna 
 • 2 ks jednorázové návleky veľkosti XXL 30x50 cm

Naplňte nádržku vodou z vodovodu a do 10 sekúnd je Moppy pripravený na použitie. Nahrejte utierku z mikrovlákna v základni a pustite sa do čistenia: rukáv zahriaty horúcou parou ľahko zachytí a vyčistí všetky nečistoty a baktérie. Bezdrôtový mop je neuveriteľne ľahký a flexibilný, takže sa dostanete aj do ťažko prístupných rohov a zákutí. Mop nasaďte späť na vyhrievaciu stanicu, aby ste odstránili 99,99 % baktérií, vírusov a ich zárodkov*.

Mop: jednoducho a účinne

S mopom Moppy zažijete nový pocit čistého domova. Jednoducho a účinne. Testy vykonané nezávislým laboratóriom preukázali dvojitú účinnosť Moppy: zachytáva 99,99 % baktérií, vírusov a zárodkov zo všetkých povrchov a ničí ich vďaka prirodzenej sile pary. Zelené svetlo na základni pary jasne potvrdzuje odstránenie všetkých zárodkov a rukávnik sa vždy znovu dezinfikuje.

Na všetky povrchy

Moppy si poradí so všetkými povrchmi (dlaždice, mramor, parkety) vrátane vertikálnych povrchov (steny, dvere, skrinky). Vďaka veľkej čistiacej doske trvá čistenie podstatne kratšie.

Kompaktný a ľahký

Moppy je kompaktný a ľahký. Ľahko ho zvládnete jednou rukou a vďaka ergonomicky tvarovanému nadstavcu sa veľmi pohodlne drží. Rozlúčte sa so šúchaním a ťažkými vedrami s vodou. Akumulátorový ultraľahký mop z eloxovaného hliníka zaručuje najvyššiu flexibilitu: teleskopický nadstavec sa plne prispôsobí výške osoby, zatiaľ čo 360° kĺb a široká, tenká čistiaca plocha vám pomôžu dosiahnuť aj do najviac prekážajúcich kútov domácnosti.

Okamžite suché podlahy bez šmúh

Špeciálne utierky z mikrovlákna v kombinácii s prirodzenou silou pary rovnomerne vyčistia a vysušia čistený povrch. Tým sa zabráni vzniku nevzhľadných a viditeľných šmúh.

Čisté a suché ruky

Už sa nemusíte zohýbať a ručne odstraňovať alebo nasadzovať utierky na mop. Jednoducho položte mop na návlek a zľahka zatlačte, návlek sa sám pripevní a váš mop je pripravený na použitie. Ak ho chcete odňať, jednoducho stlačte štítok nohou nadol.

Chráňte svoj domov

Moppy premieňa obyčajnú vodu z vodovodu na paru a používa ju na účinné čistenie bez chemických čistiacich prostriedkov, čím chráni vás a vaše životné prostredie. Navyše, s 0,7 litra vody môžete vydezinfikovať až 200 metrov štvorcových, čo je oveľa viac ako tradičné čistiace zariadenia.

Účinnosť mikrovlákna

Utierky z mikrovlákna sú vysoko účinné pri zachytávaní a udržiavaní všetkých nečistôt, baktérií a ich zárodkov na všetkých povrchoch a vertikálnych plochách: sú vyrobené z odolných a pružných vlákien, ktoré sa vyznačujú vysokou absorpčnou schopnosťou.

Spoľahlivo zachytáva prach

Moppy spoľahlivo zachytáva aj prach pomocou elektrostatických krytov. Vďaka svojmu časticovému zloženiu kryt zmetie vlasy, chlpy a pavučiny. Návlek pripevnite k určeným výstupkom na mopovej doske prostredníctvom handričky z mikrovlákna a môžete okamžite začať účinne upratovať. Flexibilný nadstavec a veľká, široká čistiaca plocha dokonale vyčistia všetky povrchy len niekoľkými ťahmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Parné mopy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.8 kg
Nastaviteľná výška: 70 cm .až 125 cm
Čas ohrevu: 10 sekúnd
Systém: Bezdrôtový s hygienickou základňou
Prevádzkové hodiny: Neobmedzené
Kapacita kontajnera: 0.7 l
Vstup napájania nabíjacej základne: 1500 W
Ultraľahká hmotnosť mopu: 0.5 kg
Materiál ultraľahkého mopu: Eloxovaný hliník
Indikátor distribúcie pary: ÁNO
Ukazovateľ hygieny: ÁNO
Vrátane utierok: 4.000000
Dĺžka nabíjacieho kábla: 1.8 m
Rozmery mopovacej dosky: 39 x 9 cm
Rozmery D x Š x V: 41 x 21 x 98 cm

Moppy White

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: