Polti Polti VAPORELLA NEXT VN18.40 naparovacia žehlička s generátorom

Kód: PLEU0259
Neohodnotené
Značka: Polti
306 € 255 € bez DPH
Na externom sklade
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Inteligentná naparovacia žehlička La Vaporella - tradičná talianska značka s tradíciou od roku 1978. Špičkový výkon bez údržby, ktorý šetrí čas a námahu. Celkom 3 programy, maximálny tlak generátora 6,7 BAR a parný impulz 430 g/min. Pred príchodom žehličky Polti Vaporella nebolo žehlenie nikdy také rýchle a jednoduché! Nová naparovacia žehlička je vyrobená v Taliansku. Vďaka výkonnému bojleru, ktorý generuje paru s tlakom až 8,5 baru, a čerpadlu s tlakom 15 barov vyžehlíte aj tie najodolnejšie záhyby jediným ťahom. Jedinečná žehliaca plocha je vylepšená inovatívnou patentovanou viacsmerovou technológiou " 360° FLUID CURVE TECHNOLOGY " na odstránenie náročných záhybov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inteligentná naparovacia žehlička La Vaporella - tradícia od roku 1978: špičkový výkon bez údržby, ktorý šetrí čas a námahu. 6 programov, 7,5 BAR, 500 g/min, korková rukoväť. Pred príchodom La Vaporella nebolo žehlenie nikdy také rýchle a jednoduché! Nová naparovacia žehlička vyrobená v Taliansku s výkonným bojlerom, ktorý vytvára paru s tlakom až 7,5 baru, a čerpadlom s tlakom 15 barov, s ktorým vyžehlíte každý záhyb jediným ťahom žehličky. Vďaka 6 prednastaveným programom a funkcii Universal nemusíte premýšľať nad správnou kombináciou teploty a pary. Stačí vybrať typ materiálu a žehlička nastaví ideálnu kombináciu pre jednoduché žehlenie a skvelé výsledky na akomkoľvek oblečení. Unikátna žehliaca plocha s inovatívnou patentovanou viacsmerovou technológiou " 360° FLUID CURVE TECHNOLOGY " na odstránenie náročných záhybov. La Vaporella má nový, výkonný parný generátor s inovatívnou technológiou "NO CALC LONG LIFE BOILER", ktorá zabraňuje negatívnym účinkom vodného kameňa, pre dlhšiu životnosť bez údržby. To zaručuje maximálnu spoľahlivosť z dlhodobého hľadiska. 

Dlhá životnosť bojlera, bez potreby údržby

Vysokotlakový bojler s inovatívnou technológiou, ktorá zabraňuje negatívnym účinkom vodného kameňa, prináša dlhšiu životnosť bez údržby. Špeciálna vnútorná konštrukcia - zachytávač vodného kameňa a filtračné sito - zachytáva aj tie najmenšie čiastočky vodného kameňa a umožňuje dlhšiu ochranu aktívnych častí kotla. V dôsledku toho nie je potrebná žiadna údržba. Okrem toho špeciálna hliníková zliatina neutralizuje účinky nečistôt z vodovodného kohútika.

Extra záruka, maximálna spoľahlivosť

Iba v prípade kotla La Vaporella je záruka 10 rokov na akékoľvek poškodenie spôsobené vodným kameňom.*
* Táto mimoriadna záruka platí len vtedy, ak je výrobok zaregistrovaný do 30 dní od zakúpenia a používa sa výlučne v domácnosti.

Dokonalé žehlenie s minimálnou námahou

Inovatívna "viacsmerová" žehliaca plocha s povrchom odolným proti poškriabaniu zaručuje bezchybné výsledky jedným ťahom. Vysoko presná špička sa dostane do náročných oblastí a koncentrácia pary v tejto oblasti vyhladí nepoddajné záhyby. Zaoblené hrany na 360° žehlenie podporujú hladký pohyb bez námahy a ľahkú manipuláciu s prekážkami, ako sú gombíky, goliere, vrecká...
Kanáliky na rozvod pary umožňujú dokonalú distribúciu pary na rýchlejšie žehlenie a ľahšie dosiahnutie profesionálnych výsledkov vo veľmi krátkom čase.

Vy si vyberiete látku a vaporella sa postará o zvyšok

Vďaka štyrom programom: Hodváb (suché žehlenie), Eco, Bavlna a Turbo, žehlenie nikdy nebolo rýchlejšie a jednoduchšie! La Vaporella je inteligentná žehlička, ktorej kombinácia teploty a parného výkonu sa automaticky upravuje na základe zvoleného programu pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov v rekordnom čase.

Chcete žehliť s minimálnou spotrebou energie ?

S programom ECO je žehlička vždy pripravená vyžehliť akúkoľvek tkaninu, od džínsov po vlnu, od ľanu po hodváb, s minimálnou spotrebou energie Vďaka tomuto programu ušetríte až 35 % vody a zároveň 41 % energie.

Program Turbo: rozlúčte sa s nepoddajnými záhybmi

Program Turbo (vďaka výkonnej pare vysokotlakového bojlera) rýchlo a jednoducho odstráni nepoddajné záhyby aj na tých najodolnejších tkaninách jediným ťahom žehličky.

Parný impulz: prerušovaná para

Na jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie aktivujte dvojitým kliknutím na tlačidlo pary funkciu STEAM PULSE. V tomto režime sa para automaticky uvoľňuje v pravidelných intervaloch bez potreby neustáleho stláčania tlačidla pary, čím sa znižuje namáhanie vašich prstov a zápästí. Skvelé na vertikálne žehlenie!

Všetko pod kontrolou s LED indikáciou na rukoväti žehličky

Žehlenie je ešte jednoduchšie vďaka LED indikátorom na rukoväti žehličky, ktoré vám okamžite ukážu, v akej fáze procesu žehlenia sa nachádzate:

  • Žltá kontrolka: žehlička sa nahrieva
  • Blikajúce modré svetlo: žehlička je pripravená na žehlenie
  • Bliká modré svetlo: žehlička chladne
  • Červené svetlo: doplňte vodu.

 

Praktické pre život

La Vaporella sa zrodila, aby uľahčila žehlenie. Rozdiel je v detailoch: odnímateľná nádržka na vodu sa dá ľahko naplniť a vyprázdniť, špeciálna silikónová podložka sa dá vybrať zo základne a horúcu žehličku môžete odložiť kamkoľvek chcete. Bezpečnostný zámok žehličky umožňuje bezpečné prenášanie a skladovanie celého zariadenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Parné žehličky s bojlerom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.75 kg
Hmotnosť (kg): 5.3 kg
Rozmery (v × š × h - cm): 39 x 30 x 24,5 cm
Automatické vypnutie Automatické vypnutie: ÁNO
Systém na dopĺňanie vody: ÁNO
Čas ohrevu: <2 min
Maximálny tlak generátora: 6.7 BAR
Prednastavené programy žehlenia: 3 programy
Kapacita nádrže na vodu: 1.3 L
Maximálny tlak čerpadla: 15 BAR
Maximálna spotreba energie (W): 2200 W
Parný impulz: 430 g/min
Univerzálny žehliaci program: ÁNO
Funkcia turbo pary: ÁNO
Nastaviteľný výstup pary: ÁNO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: