Polti LA VAPORELLA XT120C s generátorom

Kód: PLEU0263
Neohodnotené
Značka: Polti
410 € 341,67 € bez DPH
Na externom sklade
Môžeme doručiť do:
14.3.2024
Možnosti doručenia

Inteligentná naparovacia žehlička La Vaporella - tradícia od roku 1978: špičkový výkon bez údržby, ktorý šetrí čas a námahu. 6 programov, 8,5 BAR, 600 g/min, korková rukoväť. Pred príchodom Polti Vaporella nebolo žehlenie nikdy také rýchle a jednoduché! Nová naparovacia žehlička je vyrobená v Taliansku. Vďaka výkonnému bojleru, ktorý vytvára paru s tlakom až 8,5 baru, a čerpadlu s tlakom 15 barov vyžehlíte aj tie najodolnejšie záhyby jediným ťahom. Vďaka 6 prednastaveným programom a funkcii Universal už nikdy nebudete musieť premýšľať nad správnou kombináciou teploty a pary. Stačí vybrať typ materiálu a žehlička nastaví ideálnu kombináciu pre jednoduché žehlenie a skvelé výsledky na akomkoľvek oblečení. Jedinečná žehliaca plocha je vylepšená inovatívnou patentovanou viacsmerovou technológiou " 360° FLUID CURVE TECHNOLOGY " na odstránenie náročných záhybov. La Vaporella má nový výkonný parný generátor s patentovanou technológiou BOILtechnology"NO CALC LONG LIFE ER", ktorá zabraňuje negatívnym účinkom vodného kameňa - pre dlhšiu bezúdržbovú životnosť zariadenia. Tým je zaistená maximálna spoľahlivosť v dlhodobom horizonte.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlhá životnosť kotla, bez potreby údržby

Vysokotlakový kotol s inovatívnou technológiou, ktorá zabraňuje negatívnym účinkom vodného kameňa, prináša dlhšiu životnosť bez nutnosti údržby. Špeciálna vnútorná konštrukcia - zachytávač vodného kameňa a filtračné sito - zachytáva aj tie najmenšie čiastočky vodného kameňa a umožňuje dlhšiu ochranu aktívnych častí kotla. V dôsledku toho nie je potrebná žiadna údržba. Okrem toho špeciálna hliníková zliatina neutralizuje účinky nečistôt z vodovodného kohútika.

Extra záruka, maximálna spoľahlivosť

Iba v prípade kotla La Vaporella je záruka 10 rokov na akékoľvek poškodenie spôsobené vodným kameňom.*
* Táto dodatočná záruka platí len v prípade, ak je výrobok zaregistrovaný do 30 dní od zakúpenia a používa sa výlučne v domácnosti.

Dokonalé žehlenie s minimálnou námahou

Inovatívna "viacsmerová" žehliaca plocha s povrchom odolným proti poškriabaniu zaručuje bezchybné výsledky jedným ťahom. Vysoko presná špička sa dostane do náročných oblastí a koncentrácia pary v tejto oblasti vyhladí nepoddajné záhyby. Zaoblené hrany na 360° žehlenie podporujú dokonale hladký pohyb bez námahy a jednoduchú manipuláciu s prekážkami, ako sú gombíky, goliere, vrecká...
Kanáliky na rozvod pary umožňujú dokonalú distribúciu pary na rýchlejšie žehlenie a ľahší prístup k profesionálnym výsledkom vo veľmi krátkom čase.

Vy si vyberiete látku a vaporella urobí zvyšok

Vďaka šiestim programom: Hodváb (suché žehlenie), Vlna, Univerzálny, Bavlna, Bielizeň a Turbo, žehlenie nikdy nebolo rýchlejšie a jednoduchšie! La Vaporella je inteligentná žehlička, ktorej kombinácia teploty a parného výkonu sa automaticky prispôsobuje na základe zvoleného programu pre profesionálne výsledky v rekordnom čase.

Chcete žehliť bez problémov? Vyberte si univerzálny program

S univerzálnym programom je žehlička vždy pripravená vyžehliť akúkoľvek tkaninu, od džínsov po vlnu, od ľanu po hodváb - BEZ nastavovania teploty. Už nikdy nebudete musieť triediť oblečenie pred žehlením: už nebudete musieť čakať, kým sa žehlička zahreje alebo vychladne, a konečne sa môžete rozlúčiť s rizikom spálenia látky.

Turbo program: rozlúčte sa s nepoddajnými záhybmi

Program Turbo (vďaka výkonnej pare vysokotlakového bojlera) rýchlo a jednoducho odstráni nepoddajné záhyby aj na tých najodolnejších tkaninách jediným ťahom žehličky.

Parný impulz: prerušovaná para

Na jednoduchšie a rýchlejšie žehlenie aktivujte dvojitým kliknutím na tlačidlo pary funkciu STEAM PULSE. V tomto režime sa para automaticky uvoľňuje v pravidelných intervaloch bez potreby neustáleho stláčania tlačidla pary, čím sa znižuje namáhanie vašich prstov a zápästí. Skvelé na vertikálne žehlenie!

Všetko pod kontrolou vďaka LED indikácii na rukoväti žehličky

Žehlenie je ešte jednoduchšie vďaka LED indikátorom na rukoväti žehličky, ktoré vám okamžite ukážu, v akej fáze procesu žehlenia sa nachádzate:

  • Žltá kontrolka: žehlička sa zahrieva
  • Blikajúca modrá kontrolka: zariadenie je pripravené na žehlenie
  • Blikajúca modrá kontrolka: žehlička chladne
  • Červená kontrolka: doplňte vodu
  • .

 

Praktické pre život

La Vaporella sa zrodila, aby uľahčila žehlenie. Rozdiel je v detailoch: odnímateľná nádržka na vodu sa dá ľahko naplniť a vyprázdniť, špeciálna silikónová podložka sa dá vybrať zo základne a horúcu žehličku môžete odložiť, kamkoľvek chcete. Bezpečnostný zámok žehličky umožňuje bezpečné prenášanie a skladovanie celého zariadenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Parné žehličky s bojlerom
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6.75 kg
Automatické vypnutie Automatické vypnutie: ÁNO
Systém na dopĺňanie vody: ÁNO
Čas ohrevu: <2 min
Maximálny tlak generátora: 8.5 barov
Prednastavené programy žehlenia: ÁNO
Kapacita nádrže na vodu: 1.5 L
Maximálny tlak čerpadla: 15 barov
Maximálna spotreba energie (W): 2350W
Parný impulz: 600 g
Univerzálny žehliaci program: ÁNO
Funkcia turbo pary: ÁNO
Nastaviteľný výstup pary: ÁNO

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: