Polti FORZASPIRA SLIM SR110 bezvreckový - bezdrôtový tyčový - ručný vysávač 2v1

Kód: PBEU0113
Akcia
Neohodnotené
Značka: Polti
234,95 € 204,70 € 170,58 € bez DPH
Na externom sklade
Môžeme doručiť do:
6.5.2024
Možnosti doručenia

Bezdrôtový nabíjací vysávač 2v1 na upratovanie celého domu bez obmedzení. Forzaspira Slim SR110 je dobíjací multifunkčný vysávač, ktorý sa jedným kliknutím zmení na ručný vysávač a dokáže odstrániť prach aj na najťažšie prístupných miestach. Je ľahký a praktický, dosiahne všade; cyklónová technológia a 21,9 V lítium-iónová batéria zaručujú vysoký výkon s dobou vysávania až 50 minút - na dlhé upratovanie bez prerušenia. Vysávač je vybavený motorizovanou kefou s LED osvetlením, ktorá vám pomôže nájsť každú nečistotu. Je vhodný na čistenie všetkých podláh v domácnosti vrátane kobercov a predložiek. Výkon je nastaviteľný na dve rýchlosti, aby ste mohli účinne čistiť všetky povrchy v domácnosti. Tri stupne filtra vrátane HEPA filtra potom zaručujú optimálny výkon a čistejší vzduch. Súprava na čistenie malých povrchov zaručuje účinné čistenie nábytku, políc a knižníc, ako aj čalúnenia a interiérov automobilov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Na čistenie od podlahy po strop!

Forzaspira SLIM SR110 je ľahký a všestranný akumulátorový vysávač, ktorý účinne čistí podlahy a koberce, ale aj nábytok, malé plochy a dokonca aj strop. V niekoľkých jednoduchých krokoch ho možno premeniť na prenosný ručný vysávač alebo vysávač s dlhým nadstavcom. Ľahko vyčistí aj tie najodľahlejšie miesta, ako sú stropy alebo vysoké police.

Prenosný: vysajte kdekoľvek v priebehu niekoľkých sekúnd

Vysávač Forzaspira SLIM SR110 možno jediným kliknutím premeniť na praktický a ľahký ručný vysávač: stačí nasadiť zužujúcu sa hubicu alebo hubicu s nylonovými štetinami a v okamihu môžete vysávať aj ťažko dostupné miesta, ako sú police, zásuvky, skrine, ale aj čalúnenie a interiér auta.

Čistý vzduch s Hepa filtrom

Cyklónová prevádzka motora v kombinácii s tromi filtračnými stupňami zaručuje vysoký výkon a čistejší vzduch: rôzne filtračné stupne zachytia aj tie najjemnejšie častice nečistôt. Filter Hepa 10 je vyberateľný a umývateľný. Zo zariadenia ho možno vybrať jediným pohybom a potom ho rýchlo a jednoducho vyčistiť.

Motorizovaná kefka s LED svetlom: ideálne riešenie pre skryté nečistoty

LED osvetlenie na kefe pomáha odhaliť skryté nečistoty a vysávať ich ešte efektívnejšie. Motorová kefa FORZASPIRA SLIM SR110 odstraňuje aj tie najťažšie nečistoty mechanickým pohybom. Objavte maximálny výkon na všetkých podlahách vrátane kobercov a predložiek.

Ľahký a praktický

Vysávač Forzaspira SLIM SR110 má ergonomickú rukoväť, ktorá sa pohodlne drží a ľahko ovláda aj počas dlhého upratovania. SLIM SR110 je bezdrôtový a váži len 2,6 kg, takže môžete upratovať všade s minimálnou námahou. Keď skončíte s vysávaním, zasuňte vysávač do nástenného držiaka, kde bude stále k dispozícii až do ďalšieho upratovania.

Odstraňuje prach aj z malých povrchov

Súprava na čistenie malých plôch je ideálna na dôkladné čistenie aj tých najťažšie dostupných miest: zužujúca sa hubica je skvelá na čistenie pohoviek, čalúnenia a interiérov áut, zatiaľ čo sacia hubica s nylonovými štetinami dokáže účinne odstrániť prach z políc na knihy a skriniek.

Je bezvreckový, ľahko sa vyprázdňuje

Vysávač Forzaspira SLIM SR110 je bezvreckový, vďaka čomu je údržba rýchla a jednoduchá: stačí zacvaknúť a vyprázdniť zbernú nádobu na nečistoty.

Príslušenstvo pre všetky povrchy

Súprava na čistenie malých povrchov je ideálna na dôkladné čistenie aj tých najťažšie prístupných miest: zužujúca sa hubica je skvelá na čistenie pohoviek, čalúnenia a interiéru auta, zatiaľ čo sacia hubica s nylonovými štetinami dokáže účinne odstrániť prach z políc a skriniek.

Na všetky podlahy

Vysávač Forzaspira SLIM SR110 je vybavený univerzálnou kefou špeciálne navrhnutou na použitie na všetkých typoch podláh, od tých s dlažbou až po koberce, ale aj na chúlostivých povrchoch, ako sú parkety.

Hlavná charakteristika:

 • 2 v 1 bezdrôtový nabíjací vysávač
 • Vysáva bez prerušenia až 50 minút
 • Cyklónová technológia
 • 3 stupne filtrácie
 • Umývateľný filter HEPA 10
 • Motorizovaná kefa s LED svetlom
 • Súprava na čistenie malých plôch v balení

Štandardná výbava:

 • Sacia hubica s nylónovými štetinami
 • Zužovacia tryska
 • Parkovacia stanica
 • Nabíjačka batérie
 

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné vysávače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.6 kg
Nastavenie sacej sily: ÁNO
Typ: Bezdrôtové pripojenie. bezvreckový. tyčový - ručný
EAN: 8007411012259.000000
Operácia: Do 50 minút
Batérie: 21.9V / lítiové
Kapacita nádoby na nečistoty: 0.5 l
Stupne filtrácie: 3
Vysávač 2 v 1: ÁNO
Kefa s osvetlením LED: ÁNO
Čas nabíjania batérie: 4 h
Výstupná filtrácia: HEPA H10 - umývateľný
Filtračná technológia: Cyklónové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: