Polti Parný čistič Polti VAPORETTO PRO 90 TURBO

Kód: PTEU0263
Ukončený predaj
Neohodnotené
Značka: Polti
193,64 € 155 € 129,17 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Ekologický parný čistič Vaporetto Turbo Pro 90 je po novom vybavený funkciou ECO, nastaviteľnou od zapnutia. Vďaka nej ušetríte až 25 % energie* a až 30 % vody* (v porovnaní s predchádzajúcim modelom Forever*). Vďaka priebežnému dopĺňaniu vody počas prevádzky a parnej funkcii TURBO sa hodí najmä na hĺbkové čistenie (grily, sporáky, rúry, sedadlá áut, disky kolies, motory, medzery medzi dlaždicami...) a každodenné čistenie. Vďaka integrovanému úložnému boxu na príslušenstvo budete mať vždy po ruke všetko, čo potrebujete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Funkcia ECO na zníženie spotreby energie Funkcia Turbo-Steam na odstránenie najodolnejších nečistôt Nastaviteľná intenzita pary - 5 úrovní Tlak pary 5 barov - preniká hlboko Nepretržitý výstup pary až 120 g/min. Účinný kotol vyrobený zo špeciálnej zliatiny Aluminium Extra ALP Ničí baktérie, vírusy, plesne a roztoče spôsobujúce alergie Široká škála príslušenstva (vyrobené v Taliansku) na čistenie najrôznejších povrchov Možnosť pripojenia voliteľného príslušenstva: parný mop, parná žehlička a parný dezinfektor Systém dopĺňania vody: priebežný Čas ohrevu: 6 minút Využiteľný objem kotla: ukazovateľ nízkej hladiny vody: ÁNO Ukazovateľ pripravenosti na paru: ÁNO Tlakový spínač: ÁNO Detská poistka: ÁNO Priehradka na príslušenstvo: ÁNO Parkovanie kefy: Rozmery: 31 x 44,5 x 30,5 cm Hmotnosť: 5,8 kg Súčasťou výrobku je: Predlžovacia parná hadica: po pripojení k flexibilnej hadici sa používa na parné čistenie. Možnosť zloženia na dve časti. Vhodná na čistenie textílií, kože (bezdotykovo), okien alebo zrkadiel, dlaždíc, interiéru auta. Môže sa používať s výsuvným puzdrom. Parný koncentrátor 120° + kefa. Súprava nylonových kefiek: 3 farebne odlíšené kefky vhodné na čistenie sporákov, sanitárnej keramiky, škár, radiátorov, častí automobilov (disky)... Farebné rozlíšenie pomáha dodržiavať hygienické zásady ( napr. červená = WC, zelená = sporák...) Textilné návleky. Podlahová kefa: Určená na čistenie všetkých väčších plôch, odstraňovanie zaschnutých nečistôt. Môže sa používať s textilnými návlekmi. Gumová stierka: Určená na čistenie okien bez zanechania šmúh. Vhodná aj na čistenie dverí, sprchových kútov, dlaždíc,... Obsahuje dve vymeniteľné stieracie lišty - 25 cm a 35 cm Predlžovacia parná tryska. Flexibilná parná hadica: Flexibilná hadica na čistenie parou. Ľahká a flexibilná s jednoduchým uvoľňovaním pary v rukoväti. Návleky na podlahu: 2 návleky na podlahu na jednoduché stieranie nečistôt rozpustených parou. Kalstop FP2003: 2 fľaštičky odstraňovača vodného kameňa na prírodnej báze. Je netoxický, biologicky odbúrateľný, predlžuje životnosť a zachováva výkon generátora.

funkcia ECO na zníženie spotreby energie
Funkcia Turbo-Steam na odstránenie najodolnejších nečistôt
Nastaviteľná intenzita pary - 5 úrovní
Tlak pary 5 barov - preniká hlboko
Konštantný výstup pary až 120 g/min.
účinný kotol vyrobený zo špeciálnej zliatiny Aluminium Extra ALP
Ničí baktérie, vírusy, plesne a roztoče spôsobujúce alergie
Široká škála príslušenstva (vyrobené v Taliansku) na čistenie najrôznejších povrchov
Možno pripojiť voliteľné príslušenstvo: parný mop, parná žehlička a parný dezinfektor

Systém dopĺňania vody: priebežne
Čas ohrevu: 1 min: 6 minút
Využiteľná kapacita kotla: neobmedzená
Indikátor turbo pary: ÁNO
Indikátor nízkej hladiny vody: ÁNO
Indikátor pripravenosti pary: ÁNO
Tlakovýspínač: ÁNO
Detskápoistka: ÁNO
Priehradka na príslušenstvo: ÁNO
Odkladací priestor pre kefky: ÁNO
Objem kotla: 1,3 litra

Dĺžka

napájacieho kábla: 6 metrov
Výkon generátora: 1100 W
Maximálny výkon: 1850 W (s pripojenou žehličkou)
Rozmery: 31 x 44,5 x 30,5 cm

Hmotnosť

: 5,8 kg

Súčasťou balenia je:

Predlžovaciaparná trubica: po pripojení k flexibilnej hadici sa používa na parné čistenie. Možnosť zloženia na dve časti.

Vhodná na čistenie textílií, kože (bezdotykovo), okien alebo zrkadiel, dlaždíc, interiéru auta. Môže sa používať s výsuvným puzdrom.

Parný koncentrátor 120° + kefa.

Súprava nylonových kefiek: 3 farebne odlíšené kefy vhodné na čistenie sporákov, sanitárnej keramiky, škár, radiátorov, automobilových dielov (diskov)... Farebné rozlíšenie pomáha dodržiavať hygienické zásady ( napr. červená = WC, zelená = sporák...)

Textilné kryty: Určené na parné čistenie a zachytávanie voľných nečistôt.

Podlahová kefa: Určená na čistenie všetkých väčších plôch, odstraňovanie zaschnutých nečistôt. Môže sa používať s textilnými návlekmi.

Gumová stierka: Určená na čistenie okien bez zanechávania šmúh. Vhodná aj na čistenie dverí, sprchových kútov, dlaždíc,... Obsahuje dve vymeniteľné stieracie lišty - 25 cm a 35 cm

Predĺženie parnej trysky: S koncentrátor pary dosiahne aj na ťažko dostupné miesta.

Flexibilná parná hadica: Flexibilná hadica na čistenie parou. Ľahká a flexibilná s jednoduchým uvoľňovaním pary v rukoväti.

Kryty na podlahu: 2 kryty na podlahu na jednoduché stieranie nečistôt rozpustených parou.

Kalstop FP2003: 2 fľaštičky odstraňovača vodného kameňa na prírodnej báze. Je netoxický, biologicky odbúrateľný, predlžuje životnosť a zachováva výkon generátora.

Dodatočné parametre

Kategória: Parné čističe
Záruka: 24 měsíců
Hmotnosť: 9.7 kg
Dĺžka prívodného kábla: 6 m
Variabilná para až do: do 120 g/min
Tlak pary: 5 barov
Príkon generátora: 1100 W
Maximálny príkon: 1850 W
Výška výrobku: 31.000000
Šírka výrobku: 44.500000
Dĺžka výrobku: 30.500000
Hmotnosť výrobku: 5.800000
Indikátor pripravenosti pary: Áno
Indikátor nízkej hladiny vody: Áno
Systém na dopĺňanie vody: priebežné
Kapacita kotla: 1.300000
Nastavenia služby Steam: Áno. 5 stupňov
Tlakový spínač: Áno
Čas ohrevu: 6 minút
Detská poistka: Áno
Priehradka na príslušenstvo: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: