Polti Parný čistič VAPORETTO SMART 30_R

Kód: PTEU0268
Neohodnotené
Značka: Polti
152,95 € 145,30 € 121,08 € bez DPH
Na externom sklade
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia

Parný čistič, ktorý má prístup do malých priestorov. Vaporetto Smart 30_R je používateľsky prívetivý parný čistič, vhodný na čistenie ťažko prístupných miest. Zvládne každodenné čistenie všetkých povrchov (podlahy, koberce, matrace, pohovky, varné dosky) vďaka rôznym typom príslušenstva určeného na túto činnosť. Po skončení práce možno príslušenstvo odložiť do praktického úložného priestoru, ktorý sa nachádza v spodnej časti vysávača Vaporetto Smart 30_R.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hlavná charakteristika:

 • Vysokotlakový kotol do 3 barov
 • Technológia bezpečnostného vypínania
 • Nastaviteľný výstup pary až do 85 g/min
 • 9 kusov príslušenstva

Štandardná výbava:

 • Podlahová kefa
 • Podlahový návlek
 • Textilný návlek
 • Malé kefky s nylónovými štetinami
 • Adaptér pre príslušenstvo
 • Malá kefa s náradím na okná
 • Koncentrátor pary
 • Parná tryska
 • Lievik

 

Eliminuje a odstraňuje 99,99 % plesní, baktérií a vírusov *

S Vaporetto Smart 30_R sa odstráni 99,99 % všetkých mikroorganizmov*, ktoré infikujú váš domov a sú možnými pôvodcami chorôb alebo alergií. *Testy vykonané externým nezávislým laboratóriom ukázali, že Polti Vaporetto účinne eliminuje a odstraňuje 99,99 % najčastejšie sa vyskytujúcich baktérií, plesní a vírusov.

Hygiena každý deň

Nielen hygienická vôňa čistoty. Vaporetto Smart 30_R bol navrhnutý na každodenné čistenie, ale dosiahnuté výsledky sú viac než len čisté vďaka dezinfekčnej sile pary.

Praktické, kompaktné, všetko po ruke

Vaporetto Smart 30_R je praktický a kompaktný výrobok, ktorý nezaberá veľa miesta a je určený na každodenné používanie. Vďaka priehradke na príslušenstvo máte všetko, čo pri čistení potrebujete, hneď po ruke.

Vaporetto, vaša ekologická voľba

Používanie parného čističa Polti Vaporetto je ideálnou voľbou s ohľadom na životné prostredie, pretože už nemusíte používať chemické výrobky, ako sú napríklad čistiace prostriedky. Každý povrch od podlahy cez umývadlo až po varnú dosku možno vyčistiť len pomocou prirodzenej sily vody premenenej na paru.

Záruka pre alergikov

Vaporetto SMART 30_R je schválený "British Allergy Foundation" - britskou inštitúciou, ktorá sa venuje výskumu alergií. Tá udelila výrobkom Vaporetto značku BAF a schválila ich ako výrobky, ktoré dokážu účinne odstrániť roztoče a alergény z povrchov.

Príslušenstvo pre každú potrebu

Vaporetto obsahuje 9 kusov príslušenstva, ktoré vám umožní vyčistiť každú miestnosť a povrch tým najlepším a najúčinnejším nástrojom.

Nový život pre koberce

Účinnosť pary možno využiť aj na čistenie kobercov a rohoží. Jednoducho prejdite podlahovou kefou bez návleku po povrchu a para rozpustí nečistoty, ktoré potom odstránite kefou s návlekom.

Čistenie matracov

Pomocou Vaporetto Smart 30_R môžete vyčistiť svoj starý matrac a znížiť prítomnosť roztočov. Na dosiahnutie najlepších výsledkov použite malú kefku s textilným návlekom na hĺbkové čistenie povrchu, zatiaľ čo návlek zachytí rozpustené nečistoty.

Dodatočné parametre

Kategória: Parné čističe
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.5 kg
Maximálny príkon: 1800 W
Rozmery: 39 x 25 x 29 cm
Čas ohrevu: 8 min
Príslušenstvo: 9
Nastaviteľný výstup pary: ÁNO. do 85 g/min
Materiál kotla: Nerezová oceľ
Systém: Tlakový kotol s bezpečnostným uzáverom
Dosiahnuť: 7.5 m
Operácia: Jedna nádrž - 1,6 l
Úložný priestor na kefy: ÁNO
Kolesá: ÁNO
Detský zámok: ÁNO
Úložný priestor na príslušenstvo: ÁNO

Vaporetto Smart 30_R

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: