Polti Ekologický prípravok Polti HPMED pre parné dezinfektory 2x50 ml

Kód: PAEU0244
Neohodnotené
Značka: Polti
15,48 € 12,90 € bez DPH
Na externom sklade
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Možnosti doručenia
Výrobok, ktorý zvyšuje dezinfekčné účinky pary. Na výhradné použitie s parným sterilizátorom Polti a Cimex Eradicator.

Detailné informácie

Podrobný popis

Para zahriata na 180 °C v kombinácii s HPMed účinne dezinfikuje všetky typy povrchov, ktoré sú ohrozené kontamináciou patogénnymi organizmami, najmä baktériami, hubami a vírusmi. Účinne odstraňuje ploštice, roztoče a iné parazity. Prečo používať paru na dezinfekciu a boj proti parazitom? Účinnosť - tepelný šok ničí baktérie, vírusy, plesne a parazity vrátane ich vajíčok. Nízke náklady - na boj s baktériami stačí liter obyčajnej vody! Dostupnosť - ak je v oblasti zavedená elektrina, môžete okamžite začať ničiť PAEU0142 a iné zdravie ohrozujúce organizmy. Hygienická čistota - para môže pôsobiť na akomkoľvek povrchu - kuchyňa, matrac, záclony, toaleta - suchá para Polti sa dostane aj do najťažšie prístupných kútov vášho domova! Šetrnosť - pri používaní pary alebo HPMed sa neuvoľňujú žiadne výpary, ktoré by ohrozovali ľudské zdravie alebo životné prostredie. Rýchlosť - dezinfikovanú miestnosť nie je potrebné po použití prístroja dlho vetrať, je pripravená na okamžité použitie!

 

Zloženie: - Prípravok na dezinfekciu a dezinfekciu je určený na dezinfekciu a dezinfekciu a dezinfekciu a dezinfekciu:

  • menej ako 5 % neiónových tenzidov (účinná látka)
  • Ďalšie zložky: voda, etanol, kremičitan sodný, uhličitan sodný, etoxylát alkoholu undecyl-9
  • Výrobok prešiel dermatologickým testovaním

Návod na použitie:

  • informácie o používaní výrobku sú uvedené v balení
  • k dispozícii aj v záložke Podpora a súbory na stiahnutie

Koniec zamorenia parazitmi Suchá para 180 °C Polti a HPMed spoločne pomáhajú zbaviť váš domov baktérií, vírusov, plesní a dokonca aj štípancov, ktoré sa do vášho domova mohli dostať napríklad v kufri z dovolenky v zahraničí. Stop zbytočným chemikáliám! Zatiaľ čo bežné dekontaminačné prípravky, ktoré bojujú proti baktériám, chrobákom a iným nezvaným hosťom, sú plné agresívnych zlúčenín, HPMed využíva na dezinfekciu vášho domova čistú silu prírody! Zdravie na prvom mieste Výpary z chemikálií sa musia vetrať ešte niekoľko hodín po zásahu dekontaminačnej posádky. S parou Polti a HPMed môžete pracovať v prítomnosti iných ľudí bez potreby ochrany dýchacích prístrojov a miestnosť je po vyčistení okamžite pripravená na obývanie! Dermatologicky testovaný HPMed úspešne prešiel dermatologickými testami. Nevyvoláva alergické reakcie, vďaka čomu je vhodný na ošetrovanie aj v domácnostiach s malým dieťaťom alebo alergikom. Účinnosť v boji proti štípancom Počas laboratórnych testov bolo umelo simulované prostredie, v ktorom sa štípance zvyčajne vyskytujú. Umiestnili sme doň dospelé jedince aj tehotné samičky. Už po jednom ošetrení zamoreného prostredia boli všetky vajíčka a väčšina dospelých jedincov štiav zničená!

Kompatibilné s parnými dezinfikátormi POLTI - sterilizátormi: SANI System, CIMEX Eradicator, Parný dezinfektor Vaporetto a Lecoaspira
Výrobné kódy :PTEU0303, PTEU0234 PAEU0189 PAEU0197

Dodatočné parametre

Kategória: Polti
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Rozmery balenia D x Š x V: 7.5 x 4 x 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: