Držiak mopu FLIPPER 40 cm Profi Quality

Kód: 352600
Neohodnotené
22,70 € 18,92 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia

Robustný mechanický držiak pre všetky druhy mopov Flipper (s jazykom) 40 cm. Vyniká maximálnou odolnosťou a vysokoprofesionálnym prevedením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Robustný mechanický držiak mopu FLIPPER 40 cm je vyrobený z pevného plastu, je sklápací a má šírku záberu 40 cm. Flipper označuje spôsob nasadenia mopu – mopy Flipper majú ušká (s jazykom, nie kapsy), ktoré sa do držiaka mopu uchytia. Žmýkanie mopu Flipper je práve vďaka tomuto systému jednoduché, pretože ruky pracovníka neprídu do kontaktu s mopom – ruky zostanú čisté a suché. To je z hľadiska hygieny veľmi dôležité, nakoľko čím ďalej tým väčší dôraz sa kladie na maximálnu hygienu.

Je ideálny pre upratovacie firmy, kancelárie, budovy, sklady, hotely, výrobné závody, bytové domy, školy,, nákupné centrá a tiež do domácností.

Flipper patrí medzi najobľúbenejšie mopy, nakoľko sa s ním dá rýchlo a pohodlne umyť veľká plocha. Robí sa v prevedení 40 cm a 50 cm. Tiež preto, lebo je extra robustný, čo zaručuje najvyššiu možnú životnosť (neporovnateľnú s inými typmi mopov). Upratovačky najviac oceňujú výhodu, že ich ruky neprichádzajú do kontaktu so samotným mokrým a špinavým mopom – ich ruky zostávajú čisté a suché počas celého času umývania podlahy. Tým sa zamedzuje šíreniu baktérií na ostatné plochy (kľučky na dverách, vypínače, zábradlia…), ktoré prídu do kontaktu s rukou upratovačky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: