Lavor - Umývací automat s chodiacou obsluhou Free Evo 50BT CMP, batériový s nabíjačkou a gélovou batériou, 8.527.0012

Kód: 8.527.0012
Neohodnotené
Značka: Lavor
5 780,40 €
Lavor Umývací automat s chodiacou obsluhou Free Evo 50E, 8.527.0003
5 780,40 € 4 855,54 € 4 046,28 € bez DPH
Do 14 dní
Môžeme doručiť do:
11.6.2024
Možnosti doručenia

Lavor Free Evo 50BT CMP je dokonalou voľbou pre profesionálne čistenie rozsiahlych plôch. Vynikajúce vlastnosti tohto umývacieho automatu sú vhodné pre mnohé oblasti vrátane automobilových predajní, hypermarketov, fitness centier a zdravotníckych zariadení. Batériový s nabíjačkou a bezúdržbovou gélovou batériou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavor Free Evo 50BT CMP je akumulátorový umývací automat s chodiacou obsluhou určený na údržbové čistenie rozsiahlych priestorov a má kapacitu čistiť plochy s rozlohou až 2000 m². Je ideálny pre čistenie v autoservisoch, predajných miestach, telocvičniach, zdravotníckych zariadeniach a maloobchodných prevádzkach. Ovládanie stroja je zabezpečené bezpečnostným systémom na ovládacom paneli, ktorý monitoruje prítomnosť operátora. Umývací automat má tiež filter na roztok a solenoidový ventil, ktoré zabezpečujú kvalitné čistenie. Systém rýchleho vypúšťania a ľahko kontrolovateľná zberná nádrž zjednodušuje prácu s týmto strojom. Kolesá stroja sú navrhnuté tak, aby nezanechávali odtlačky a nádrže sú vyrobené z odolného polyetylénového materiálu. Lavor Free Evo 50BT CMP je tiež pomerne tichý v prevádzke vďaka chránenému umiestneniu vákuového motora. Umývací automat Lavor Free Evo 50BT CMP disponuje niekoľkými praktickými riešeniami, ktoré zabezpečujú jeho spoľahlivú prevádzku. Indikátor nízkej úrovne nabitia batérie a progresívne vypnutie trakcie udržujú užívateľa informovaného o stave nabitia batérie, zabezpečujúc optimálnu výkonnosť stroja počas celého čistiaceho procesu. Ľahký prístup k priehradke na batérie umožňuje jednoduchú výmenu batérií, čím sa postará o neustálu dostupnosť stroja pre použitie. Okrem toho spodná nádrž automatu slúži aj ako praktická priehradka na batérie, čo zlepšuje celkovú ergonómiu a efektivitu čistiacich prác. Tento profesionálny umývací automat poskytuje jednoduché, rýchle a efektívne riešenie pre čistenie veľkých priestorov s vysokými hygienickými nárokmi.

Vlastnosti:

  • Akumulátorové prevedenie
  • Profesionálne využitie
  • Vhodný na veľké plochy do 2000 m²
  • Ľahko ovládateľný
  • Odolný voči nárazom
  • Nízka hlučnosť
  • Mobilný a pohyblivý

Štandardná výbava:

  • PPL Kefa 480 mm s jednotnou spojovacou prírubou
  • Predná odsávacia stierka 830 mm SH.40 hrúbka 2,5 mm
  • Zadná odsávacia stierka L.870 TH.3

Výhody:

Odsávacia lišta na vodu

So systémom nastavenia prítlaku. Lišty stierky sú ľahko vymeniteľné bez použitia náradia. Stierka sa pri náhodnom náraze uvoľní bez poškodenia.

407 - squeegee free evo

Užívateľsky ľahko ovládateľný panel

Jednoduché a intuitívne ovládanie, odtok čistiaceho roztoku sa jednoducho ovláda pomocou mechanickej páky na ovládacom paneli.

408 - Pannello comandi free

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiaca technika profesionál
Hmotnosť: 119 kg
Pracovná šírka/stierka (mm): 800
Rozmery (cm): 116x46x98
Pracovná dráha (mm): 500
Maximálna pracovná kapacita (m²/h): 2000
Kapacita nádrže na roztok (l): 44
Kapacita regeneračnej nádrže (l): 50
Napájanie (V-Hz ): 24V
Otáčky / tlak kefy (ot./min./kg): 145/20
Stlačený / podtlakový motor absorbovaný výkon (mm H2O/W): 1280/400
Výkon motora kefy (w): 550
Trakcia: Automatická

Lavor Free Evo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: