Lavor - Umývací automat s chodiacou obsluhou Free Evo 50B CBT, batériový s nabíjačkou, 8.527.0001

Kód: 8.527.0001
Neohodnotené
Značka: Lavor
3 847,20 €
Lavor Umývací automat s chodiacou obsluhou Free Evo 50E, 8.527.0003
3 847,20 € 3 231,65 € 2 693,04 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Lavor Free Evo 50B CBT je profesionálny umývací automat s chodiacou obsluhou, ktorý je poháňaný akumulátorom. Čistiaci stroj je určený na údržbové čistenie rozsiahlych priestorov. Jeho rýchlosť a efektivita vám umožnia zvládnuť čistenie rýchlo a jednoducho. Batériový s nabíjačkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavor Free Evo 50B CBT je akumulátorový umývací automat s chodiacou obsluhou určený na údržbové čistenie rozsiahlych priestorov a má kapacitu čistiť plochy s rozlohou až 2000 m². Je ideálny pre čistenie v autoservisoch, predajných miestach, telocvičniach, zdravotníckych zariadeniach a maloobchodných prevádzkach. Ovládanie stroja je zabezpečené bezpečnostným systémom na ovládacom paneli, ktorý monitoruje prítomnosť operátora. Umývací automat má tiež filter na roztok a solenoidový ventil, ktoré zabezpečujú kvalitné čistenie. Systém rýchleho vypúšťania a ľahko kontrolovateľná zberná nádrž zjednodušuje prácu s týmto strojom. Kolesá stroja sú navrhnuté tak, aby nezanechávali odtlačky a nádrže sú vyrobené z odolného polyetylénového materiálu. Lavor Free Evo 50B CBT je tiež pomerne tichý v prevádzke vďaka chránenému umiestneniu vákuového motora. Umývací automat Lavor Free Evo 50B CBT disponuje niekoľkými praktickými riešeniami, ktoré zabezpečujú jeho spoľahlivú prevádzku. Indikátor nízkej úrovne nabitia batérie a progresívne vypnutie trakcie udržujú užívateľa informovaného o stave nabitia batérie, zabezpečujúc optimálnu výkonnosť stroja počas celého čistiaceho procesu. Ľahký prístup k priehradke na batérie umožňuje jednoduchú výmenu batérií, čím sa postará o neustálu dostupnosť stroja pre použitie. Okrem toho spodná nádrž automatu slúži aj ako praktická priehradka na batérie, čo zlepšuje celkovú ergonómiu a efektivitu čistiacich prác. Tento profesionálny umývací automat poskytuje jednoduché, rýchle a efektívne riešenie pre čistenie veľkých priestorov s vysokými hygienickými nárokmi.

Vlastnosti:

  • Batériový s nabíjačkou
  • Profesionálne využitie
  • Vhodný na veľké plochy do 2000 m²
  • Ľahko ovládateľný
  • Odolný voči nárazom
  • Nízka hlučnosť
  • Mobilný a pohyblivý

Štandardná výbava:

  • PPL Kefa 480 mm s jednotnou spojovacou prírubou
  • Predná odsávacia stierka 830 mm SH.40 hrúbka 2,5 mm
  • Zadná odsávacia stierka L.870 TH.3

Výhody:

Odsávacia lišta na vodu

So systémom nastavenia prítlaku. Lišty stierky sú ľahko vymeniteľné bez použitia náradia. Stierka sa pri náhodnom náraze uvoľní bez poškodenia.

407 - squeegee free evo

Užívateľsky ľahko ovládateľný panel

Jednoduché a intuitívne ovládanie, odtok čistiaceho roztoku sa jednoducho ovláda pomocou mechanickej páky na ovládacom paneli.

408 - Pannello comandi free

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiaca technika profesionál
Hmotnosť: 63 kg
Pracovná šírka/stierka (mm): 800
Rozmery (cm): 116x46x98
Pracovná dráha (mm): 500
Maximálna pracovná kapacita (m²/h): 2000
Kapacita nádrže na roztok (l): 44
Kapacita regeneračnej nádrže (l): 50
Napájanie (V-Hz ): 24V
Otáčky / tlak kefy (ot./min./kg): 145/20
Stlačený / podtlakový motor absorbovaný výkon (mm H2O/W): 1280/400
Výkon motora kefy (w): 550
Trakcia: Mechanická

Lavor Free Evo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: