ChemicalGuys Glazúra zoceľujúca najjemnejšie vady laku

Kód: GAP11116
Neohodnotené
20,95 € 17,46 € bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

EZ-Creme Glaze prináša maximálny level lesku pričom jeho  systém redukuje povrchové napätie a poskytuje odpudzovanie špiny znižovaním statického náboja na farbe vozidla, ako aj na plastových a kovových povrchoch.

Čo je EZ - Creme Glaze ?

Nová generácia prémiových prostriedkov na automobily je tu. EZ Creme Glaze využíva akrylovú technológiu, dokonalú kombináciu zvýraznovača lesku a ochrany povrchu s akrylovým polymérom, ktorý prináša vlhký vzhľad ktorý trvá.

Nová EZ - Chreme Glaze technológia zabezpečuje silným jónovým polymérom priľnúť k akrylovýmu alebo uretánovýmu povrchu a zabezpečiť tak jedinečný lesk a ochranu.

 

EZ Creme Glaze s Acrylic Shine II je skvelý spôsob ako vrátiť množstvo lesku vašej farbe.

Už prvou aplikáciou pridáte naozajstnú hĺbku a lesk vašej farbe.

Naneste EZ Crame Glaze rukou alebo bufferom a okamžite zistíte ako vyplnil nedokonalosti a zabezpečil povrchu jednotný vzhľad.

Táto špeciálna formula pomáha vyplniť aj ultra jemné nerovnosti, takže nie sú viditeľné voľným okom. Docielený lesk je naozaj nevšedný a poskytuje neuveriteľné množstvo lesku, ktoré chytí svetlo pre maximálny odraz.

Polyméry obsiahnuté v tejto formule pomáha dosiahnuť dlhotrvajúci lesk, ktorý odlišuje túto formulu od iných lakov. Všestrannosť a pôsobivé výsledky z neho robia extrémne hodnotný doplnok pre každého detailistu.

Použite ho po leštidle pred aplikovaním tmelu a vosku. Nezáleží na tom, kde EZ Creme Glaze použijete vo vašom postupe, istotne však dosiahnete vyššieho lesku s touto jednoduchou formulou.

 

Pokyny pre ručnú aplikáciu:

1. Aplikujte tenkú pracovnú vrstvu veľkosti 60-80cm pomocou kvalitnej bavlnenej alebo mikrovláknovej handričky.

2. Na vrchu požite pohyby smerom z predu dozadu, na boku z hora dole. Toto pomáha na docielenie odrazivosti. Silné trenie nie je potrebné.

3. Nanášajte opatrne a rovnomerne. Použite suchú čistú handru na kompetné utretie.

4. Nalakujte celé auto k úplnému lesku.

5. Aplikujte pravidelne k zvýšeniu lesku a udržujte vaše auto skvele vyzerajúce.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: